تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 81متر پر از نور .خوش نقشه .خوش ساخت

آپارتمان 81متر پر از نور .خوش نقشه .خوش ساخت

6 روز پیش در شهرک تختی

متراژ
81
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,518,000 تومان
طبقه
1
✅سند آماده
✅املاک مرکزی نازی آباد مرجع تخصصی خرید فروش رهن ملک .واحد در منطقه 16
✅تنظیم قرارداد توسط کارشناس مجرب
✅جهت فایل نمودن ملک و واحد خود با ما در تماس
باشین
✅ پشتیبانی کامل و آنی از لحظه بازدید تا انتقال سند
✅آدرس دفتر ...نازی آباد ...خ مدائن ...پاساژ یوسف