تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 82 متری / خوش نقشه / آزاد شرقی

آپارتمان 82 متری / خوش نقشه / آزاد شرقی

4 روز پیش در همدان

متراژ
82
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
6
⭕️اطلاعات کلی آپارتمان

✅ نوع ملک: آپارتمان
✅ محله: آزاد شرقی
✅ متراژ:82
✅ تعداد خواب:2
✅ آسانسور: دارد
✅ پارکینگ:دارد
✅ انباری: دارد
✅️سال ساخت:1404

⭕️فضای داخلی

✅ اتاق ها: 2 خاب استاندارد
✅ آشپزخانه:خام
✅ کف پوش:سرامیک نانو پولیش
✅ پنجره ها: upvc قدی

سیستم های سرمایش و گرمایش
✅ سیستم گرمایش: خام
✅ سیستم سرمایش: خام

⭕️قیمت و شرایط خرید:

✅ ️مبلغ اعلامی: 9.430.000.000
✅ ️قابلیت رهن تا: 800.000.000
✅ ️قابلیت دریافت وام مسکن تا:1.200.000.000
_____
مشاور: قمری