ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 83متر دو خوابه کوثر شمالی
آپارتمان 83متر دو خوابه کوثر شمالی
2 هفته پیش در محله کوثر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
83
ساخت
1394
قیمت کل
8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
104,819,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فرصت عالی خرید آپارتمان در کوثر شمالی ✨
اگر دنبال یک واحد خوش موقعیت و تمیز هستید، این گزینه رو از دست ندید
83 متر خوش نقشه
دو خوابه دلباز
طبقه دوم
دارای آسانسور
پارکینگ اختصاصی
انباری مجزا
سال ساخت 1394
سند شش دانگ کامل
چند واحدی
موقعیت مکانی عالی با دسترسی راحت
مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری مطمئن
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت