تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متر خوش نقش تاپ لوکیشن

آپارتمان 85 متر خوش نقش تاپ لوکیشن

2 هفته پیش در هاشمی

متراژ
85
ساخت
1396
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,176,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
بزرگترین املاک فروش آپارتمان درمنطقه10تهران
املاک «علی»
بسم الله

⭐️ 85متری فول بازسازی شده| واحدی دنج ⭐️
اگر دنبال خونه ای هستین که هم متراژش عالی باشه هم مکانی برای یک زندگی آرام باشه، این گزینه رو از دست نده.

85متر خوش نقشه
2 خواب کاربردی پرده خور
نهایت آرامش و خلوتی با همسایه های درجه یک

طبقه 3 بهترین انتخاب از نظر نور و دسترسی
✓متریال درجه یک و طراحی حرفه ای

بهترین انتخاب برای شما تقاضا کنندگان گرامی

واحدهایی با این شرایط توی این محدوده سریع فروش میرن.
تماس بگیر قبل از اینکه فایل از دست بره.

مشاور خرید و فروش تخصصی منطقه 10
مهندس فرزین