تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متر /صفر/ برند/ رحمانیه

آپارتمان 85 متر /صفر/ برند/ رحمانیه

2 هفته پیش در محله جاهدشهر

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
‏7,830,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,117,000 تومان
طبقه
4

دسترسی به امکانات رفاهی راحت وآسان

✨آپارتمان 85 متر

✨بازدید باهماهنگی