تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری خوش نقشه پر نور مهرشهر

آپارتمان 85 متری خوش نقشه پر نور مهرشهر

12 ماه پیش در آق تپه

متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
10٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
124٬705٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
لوکیشن در شهرک با امنیت بالا نگهبانی 24H
ساختمانشمالی نمای زیبا مستحکم و مهندسی
دارای 5 طبقه هر طبقه 3 واحد با کلیه امکانات
مشاعات فول و استخر و سونا کاربردی و GYM
دسترسی راحت به مرکز خرید و تفریحی و...
واحدها 82 و 85 و 149 متری موجود است
فرصتی عالی برای یک خرید عالی
ساختمان برند ساخت شرکت خوشنام منطقه