ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 85متری نوساز «خیابان دادسرا»
آپارتمان 85متری نوساز «خیابان دادسرا»
1 سال پیش در گرمسار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
2٬720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️بسم الله الرحمن الرحیم⚜️
✅آپارتمان نوساز
✅لوکیشن: «خیابان دادسرا»
✅85متر _ 2خواب
✅کف سرامیک _ کابینتMDF _ پکیج و رادیاتور
✅کولرگازی _ دیوارها نقاشی شده _ هود لمسی
✅آسانسور _ پارکینگ
✅بالکن قابل چیدمان و طبقه بندی شده
✅طبقه3 _ 2واحدی
✅ساختمان دوکله _ گذر خیابان 18متری و عریض
✅ساختمان نوساز _ متریال درجه1
✅خوش نقشه _ شیک و تمیز
✅واحد غرق نور _ سالن پذیرایی پرده خور
✅هردو اتاق خواب نورمستقیم و دارای کمد دیواری
✅مشاعات عالی _ شیرآلات درجه1
✅قابلیت رهن کامل تا سقف 650میلیون
✅معاوضه و تهاتر با ویلایی قدیمی ساز
سند آزاد جهت اخذ وام مسکن تا سقف 700میلیون
✅تخفیف خوب هنگام عقد قرارداد
⚜️کارشناس و مشاور املاک: ابوالفضل سلطانی⚜️
⚜️ املاک آرکا ⚜️
✅آرزوی خانه دار شدن؛ دست یافتنی تر از همیشه!
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور ابوالفضل سلطانی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.