تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86 متری منطقه یک

آپارتمان 86 متری منطقه یک

1 سال پیش در محمدیه-قزوین

متراژ
86
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬410٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬023٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
««««««« املاک باما »»»»»»»

⭕فروش یک دستگاه آپارتمان

⭕منطقه یک کوچه شقایق 17
✅جهت جنوبی
⭕طبقه دوم رو به کوچه
✅متراژ 86 متر
✅2 خواب
⭕واحد تخلیه و آماده واگذاری
✅موقعیت مکانی و دسترسی عالی نزدیک به خیابان مطهری

⭕لطفاً جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر املاک مراجعه فرمایید

مشاوره جهت ساخت و ساز، خرید و فروش، رهن و اجاره در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم

آدرس دفتر: زیباشهر منطقه دو خیابان مطهری مابین کوچه یاس هجدهم و یاس بیستم املاک باما