تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86متری/2خوابه/مجتمع فرنگار/فاز 4اندیشه

آپارتمان 86متری/2خوابه/مجتمع فرنگار/فاز 4اندیشه

2 روز پیش در فاز 5

متراژ
86
ساخت
1398
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,395,000 تومان
طبقه
1
به نام خالق هستی

___________________آکاملک _____________________

درود برشما

فرصت ویژه فروش فوری
آپارتمان 86 متری شیک و خوش نقشه در مجتمع فرنگار مناسب سکونت وسرمایه گذاری درضمن مستاجر به مبلغ100میلیون ودیعه ماهی 16میلیون تومان داخل ملک ساکن میباشد،

از ویژگیهای برجسته ملک:

پذیرایی بزرگ نورگیر از دوطرف

آشپزخانه مجهز مدرن باکابینت های گلاس

2 خوابه دلباز با نورگیر عالی

مجتمع آرام و امن با همسایگان سطح بالا

دارای پارکینگ، و آسانسور انباری

دسترسی عالی به مراکز خرید،

سند تک برگ آماده انتقال

مالک صددرصد فروشنده

تاپ لوکیشن فاز4

✨ این واحد به دلیل شرایط مالک با قیمت استثنایی به فروش فوری گذاشته شده.

خریداران واقعی برای بازدید و هماهنگی همین امروز تماس بگیرند.

کد آگهی (660)
____________________________________________
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت فایلینگ رهن و اجاره با ما در ارتباط باشید

مشاور و همراه شما : آقای جمالی

آدرس دفتر: اندیشه فاز 4- خیابان بهستان-نبش بازار روز بهستان-آکا ملک

⬛◽مدیریت شعب: باربد توکلی◽⬛
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس دپارتمان آکا ملک شعبه۲