تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86متری طبقه اول و 30متر حیاط جنوبی

آپارتمان 86متری طبقه اول و 30متر حیاط جنوبی

1 هفته پیش در عبدل‌آباد

متراژ
86
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏330,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,837,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 86متری طبقه اول 30متر حیاط دار کلان 4طبقه تک خواب کمد دیواری پکیج کولر آبی دل باز فوری به فروش میرسد ملک در علی آباد قاجار میباشد.