تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 87 متر نوساز مهرشهر ساماندهی معراج

آپارتمان 87 متر نوساز مهرشهر ساماندهی معراج

4 ماه پیش در ساماندهی

متراژ
87
ساخت
1403
قیمت کل
‏4،872،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏56،000،000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک بیستون || ابراهیم مرادپور کارشناس امور ملکی

آپارتمان 87 متری نوساز – فول امکانات

✨ ویژگی ها:
- نوساز و آماده سکونت
- فول امکانات (آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن)
- طراحی مدرن و نورگیری عالی
- موقعیت عالی و دسترسی راحت

- قیمت هر متر: 56 میلیون تومان
- قیمت کل: 4,872,000,000 تومان (چهار میلیارد و هشتصد و هفتاد و دو میلیون تومان)

☑️این آپارتمان با قیمت کل 4 میلیارد و 872 میلیون تومان، در مقایسه با بازار منطقه یک فرصت استثنایی است.
☑️ترکیب نوساز بودن، امکانات کامل و قیمت بی رقیب، این واحد را به بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری و سکونت تبدیل کرده است.

شرایط سند:
- تنها 10٪ مبلغ برای سند باقی می ماند
- معامله ای مطمئن و شفاف

آدرس دفتر: مهرشهر ، ساماندهی ، نماز غربی ، تقاطع عرفان ، املاک بیستون