تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 87متر 2خواب گلزار

آپارتمان 87متر 2خواب گلزار

9 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
87
ساخت
1399
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏333,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
دسترسی عالی چندین بزرگراه صیاد، ارتش، امام علی
ملک استثنایی از چهار جهت نور و دسترسی دارد
واحد کلید نخورده میباشد
سالن بزرگ و پرده خور با نور عالی
2 خواب و خوش نقشه
تراس قابل چیدمان
پارکینگ سندی
انباری
آسانسور
سند تک برگ بدون هیچ ریشه ای و اماده انتقال
مشاور شما: نیلوفر بینش
املاک بزرگ تکاپو ازگل با چندین شعب فعال در منطقه یک شمرون
کارگزار برج های برند منطقه