تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88 متر مربعی راه مستقل و کاملا جدا

آپارتمان 88 متر مربعی راه مستقل و کاملا جدا

1 سال پیش در نهاوند

متراژ
88
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬181٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت خریدار محترم .1 این آپارتمان در نزدیکترین نقطه از بر اصلی خیابان آزادگان قرار دارد 2. یکی از امتیازات اصلی این آپارتمان داشتن راه مجزا میباشد که این امتیاز را به آپارتمان می دهد که به صورت دفاتر اداری نیز مورد استفاده قرار بگیرد 3 نور و نقشه این آپارتمان بسیار عالی و دلنشین میباشد 4 مساحت 88 متر مربع آپارتمان بدون در نظر گرفتن مساحت حیاط میباشد . در صورتی که تمایل داشتین از این آپارتمان بازدید کنید به دفتر بنگاه املاک مهران به آدرس خیابان حافظ روبروی کوچه ارغوان مراجعه بفرمایید با تشکر فراوان مهران شهبازی