تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88 متری ام ار آی

آپارتمان 88 متری ام ار آی

2 هفته پیش در همدان

متراژ
88
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,454,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⛪⛪⛪⛪⛪⛪ کارگزاری املاک فاخر ⛪⛪⛪⛪⛪⛪

✅✅ تیم حرفه ای و فایلینگ قوی منطقه ✅✅

✨✨روند بازار روزانه در حال تغییر و ما نظاره گر روند✨✨

✅ آپارتمان 88 متر ⛩️
✅فول تجهیز
✅شمالی
✅5 طبقه 10 واحد
✅ پارکینگ با مزاحم
✅کناف کاری و تی وی وال
✅بازسازی شده 402
✅ تاپ لوکیشن
✅ کمد دیواری در دو تا خواب
✅ قابلیت اخذ وام زوجین
✅ لوکیشن آگهی دفتر املاک

آدرس و اطلاعات تکمیلی حضوری در خدمت هستم

✨✨بر روی کمک و مشاوره ما حساب ویژه باز کنید✨✨

⚡⚡ مشاور شما: ارادتمند امان ⚡⚡

⛩️فایلهای مشابه و به روز در تماس باشید⛩️