تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری 2 خوابه طبقه 3 در طبرسی شمالی

آپارتمان 90 متری 2 خوابه طبقه 3 در طبرسی شمالی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
90
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬222٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✌️ بنام خداوند✌️

املاک حسین زاده عضو رسمی اتحادیه
✅املاک داران مشهد مقدس
✅هدف ما خالی نرفتن شما زائران و مجاوران آقا امام رضا ع می باشد
✅در خرید بهترینها را به شما معرفی میکنیم
✅ملک شما در کمترین زمان یک ماه فروش می رسانیم
✅کف سرامیک
✅حاشیه ملک 9متر
✅سردونبش
✅پشت بام 30متر با انباری
✅شیرآلات اهرمی
✅دوخوابه نورگیر
✅هود .گاز رومیزی
آدرس دفتر .طبرسی 9نبش حسینی 8
املاک حسین زاده