تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری 2 خوابه

آپارتمان 90 متری 2 خوابه

4 ساعت پیش در هفت حوض

متراژ
90
ساخت
1393
قیمت کل
‏21,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏235,555,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
بنام یزدان بخشاینده
سلام
نارمک خیابان براتی پلاک با هماهنگی..
5 طبقه
2 واحدی
طبقه دوم
90مترخوش نقشه
2خوابه
آسانسور
پارکینگ اصلی بدون مزاحم
فرمت پارکینگ جداگانه 800م
آدرس املاک
پیروزی پرستار شمالی بعد از تقاطع نساجی نبش کوچه مشهدی تفرشی املاک آفرین خانه ((صادقی))