تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری در بهترین لوکیشن

آپارتمان 90 متری در بهترین لوکیشن

11 ماه پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
2٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬111٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
#کد_P124
#پیش_فروش واحد آپارتمان

▶️تحویل مرداد ماه 1405◀️
پارکینگ دارد
دو خوابه / اسکلت بتنی
آسانسور / پارکینگ / انباری
کف سرامیک / درب ضد سرقت
پنجره دو جداره PVC
لوله کشی پکیج

مبلغ 200 میلیون کلید تحویل
مبلغ 150 میلیون انتقال سند
از ثمن معامله کسر میگردد
تاریخ : 1404/03/13

برای کسب اطلاعات و پیشنهاد مورد های مشابه تماس بگیرید یا به دفتر واقع در اسلام آبادغرب _خیابان فکوری(پشت گاراژ الماسی) مراجعه نمایید.

لینک کانال املاک امین
amlak_amin3388