تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90متری در نبوی منش

آپارتمان 90متری در نبوی منش

2 هفته پیش در کارلادان

متراژ
90
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,111,000 تومان
ندارد
آپارتمان فوق با شرایط زیر به فروش می رسد:
1.متراژ زمین 90متر
2.مساحت ساخت 70متر
3.واحد همکف
4.شمالی با روشنایی و نور دهی عالی
5.یک خواب
6.آشپزخانه همراه با کابینت
7.امکانات آب و برق و گاز مشترک
8.کوچه 8 متری
9.دارای پمپ و تانک آب

در ضمن 200میلیون در رهن منزل می باشد که برای کمک خریدار از ثمن معامله کسر میشود.
منزل فوق با قولنامه معتبر بنگاهی دارای هولوگرام و کد رهگیری می باشد.

در ضمن واحد طبقه بالای این منزل نیز به همراه این واحد مذکور فروخته می شود که در مجموع دو طبقه 4400تومان به فروش می رسد .

لوکشین ملک خیابان آتشگاه خیابان نبوی منش

بهای ملک 1900