ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 90متری لوکس تاپ لوکیشن منطقه
آپارتمان 90متری لوکس تاپ لوکیشن منطقه
2 هفته پیش در اباذر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1396
قیمت کل
25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
277,777,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
《املاک هخامنش》
با دو شعبه فعال در منطقه
آپارتمان 90 متری
دو خواب استاندارد و غرق نور
خوش نقشه
خوش چیدمان
دیزاین شده
در یکی از لوکس ترین ساختمان های منطقه و بهترین فرعی
دسترسی آسان به مراکز رفاهی و مترو
با لابی من و نگهبانی مقیم
فایل کاملا شخصی
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید.
مشاور شما:نوروزی
املاک هخامنش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت