تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90متری نوساز طبقه 2

آپارتمان 90متری نوساز طبقه 2

2 روز پیش در سلیمانداراب

متراژ
90
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,930,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,555,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
3
✅ آپارتمان 90 متری نوساز (سال ساخت 1403)
⏺️ ساختمان 3 طبقه 3 واحد (هر طبقه تک واحدی)
⏺️ فروش واحد طبقه 2 و طبقه 3

⚙️ مشخصات واحدها:
✔️ 2 خواب بزرگ + کمد دیواری

⚡️وضعیت سکونت و درآمد اجاره:
✴️ طبقه سو2750000000با 300 اجاره ماهیانه3 تا برج 3 مستاجر دارد
✴️ طبقه دوم: 29300000000 با 200 اجاره ماهیانه 8تا برج 10 مستاجر دارد که بصورت تکی هم بفروش میرسد
نسق معتبر ثبت درسامانه ی املاک اسکان با کد رهگیری
✅ جای پارک فراوان
✨ اگر دنبال خریدی هستید که اجاره اش کمبود بودجه را پوشش بدهد، این گزینه را از دست ندهید؛ یه زنگ بزنید، ضرر نمی کنید.