تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 91متری ، رسالت

آپارتمان 91متری ، رسالت

1 سال پیش در گرگان

متراژ
91
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬131٬000 تومان
طبقه
1
ساخت 1390
4 طبقه 8واحد واحدی
طبقه1
2خواب
کف سرامیک
پارکینگ ندارد(جای پارک دارد)
انباری
آسانسور
کابینت فلز
سندآزاد
قابلیت 300 رهن و 400 وام
ملک تخلیه
بسیار خوش نقشه
**املاک باما نبش رسالت 35**
##تازیکه##