تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متر / 2 خواب / محله فرهنگ

آپارتمان 92 متر / 2 خواب / محله فرهنگ

2 هفته پیش در باغ زیار

متراژ
92
ساخت
1393
قیمت کل
‏10,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,760,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شرقی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ گروه کارشناسان املاک چهلستون ⚜️
__________________________________

⚜️ فروش آپارتمان 2 خواب / منطقه 13 ⚜️
✔️ 92 متر / 2 خواب / شرقی

______________________________________