تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متری 2 خوابه فاز 3

آپارتمان 92 متری 2 خوابه فاز 3

1 روز پیش در فاز 3

متراژ
92
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,456,000 تومان
کولر آبی
آپارتمان 92 متری دوخوابه مجتمع هسا
عرصه وام تسویه
قلب شهر پردیس
جنب میدان عدالت مراکز خرید ، مدرسه ، درمانگاه ، بانک ها و ادارات پردیس ،

آشپزخانه بزرگ با کابینت ترکیه ای لوکس
گاز 5 شعله رومیزی و هود اتوماتیک دکوراتیو
و جانمایی هر4 دستگاه ساید ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و میکروویو و فر ،

دوخوابه با کمد های سراسری تمام آینه ضخیم مرغوب و پرده خور ، تراس مربع

سالن پرده خور زیبا با مناظر ساحل دریا کاغذ آلمانی قابل شستشو و قاب و میل پرده 3 ردیفه
با ابزار سقف ،

سرویس ایرانی و فرنگی با شیرآلات KWC
سیستم گرمایش پکیج ایتالیا
سرمایش کولر آبی مناسب

درب ضد سرقت و آیفون تصویری رنگی لمسی
2 پارکینگ مشخص محوطه

بهترین لوکیشن مجتمع هسا در قله ویوی کوهستان طبقه همکف با نور عالی ،
فضای باز و وسیع جلو و پشت

قابل واگذری رهن حداقل 650 تا 700 م