((آپارتمان 92متری فول امکانات 4 سال ساخت اکازیون))
1 هفته پیش در تهران سر غربی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
92
ساخت
1401
قیمت کل
14,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
160,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
املاک شریفی
✔️92 متر
✔️2 خوابه
✔️4 سال ساخت مشابه نوساز
✔️خوش نقشه
✔️نورگیر عالی از دو جهت
✔️سالن قابل چیدمان
✔️کابینت ممبران+ گازرومیزی+خود
✔️ساختمان 10 واحدی (5طبقه 2 واحدی)
✔️فروشنده واقعی فایل به قیمت رسیده
✔️سند تک برگ
✔️در رهن مستاجر به مبلغ 1 میلیارد و صد پول پیش و نه میلیون تومان اجاره
✔️اولین بازدید مورد پسند شما
✔️نقدینگی مورد نیاز با احتساب مبلغ رهن 13600
⚜️محدوده خیابان دستغیب⚜️
⚡جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⚡
⚜️مالکین محترم جهت مشاوره امور ملکی خود با ما تماس بگیرید⚜️
«اعتماد شما ، سرمایه ماست»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.