آپارتمان 93 متر فول سندتکبرگ قریشی شمالی خیام شرقی
2 روز پیش در خیام شرقی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
93
ساخت
1386
قیمت کل
6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,967,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
93 متر شیک و تروتمیز
حیاط بزرگ
16 واحد
تراس بزرگ
کمد دیواری بسیار عمیق و بزرگ
سرویس ایرانی و فرنگی
مشاعات تمیز
محدوده فردیس.قریشی شمالی.ابتدای خیام شرقی
قابلیت رهن تا 800 میلیون به عهده املاک
نقدینگی لازم تنها 5800 میلیارد
منادی( املاک هرمس)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.