تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93متری /شیک و مدرن/لوکیشن تاپ

آپارتمان 93متری /شیک و مدرن/لوکیشن تاپ

3 روز پیش در الهیه

متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,419,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود و مهر خداوند مهربان
لطفاً تا آخر با دقت بخونید

فروش آپارتمان 93نوساز در مشهد – الهیه (منطقه 12)
| | قیمت زیر فی منطقه
یک واحد خاص و شیک در یکی از بهترین خیابان های منطقه الهیه مشهد، با امکانات لوکس و نمای روبه فضای سبز پارک مینیاتوری
امکانات ویژه این واحد:
✅ (کنترل روشنایی، سرمایش/گرمایش، امنیت و...)
✅ ورودی ساختمان روبروی پارک مینیاتوری
✅ سرمایش کولر گازی و آبی
✅ قابلیت 700میلیارد رهن
✅ پنجره های بزرگ با چشم انداز دل انگیز
✅ سرویس بهداشتی و حمام لوکس با شیرآلات طلایی و دیوارپوش مرمر مشکی
✅ حمام مستر با کابین شیشه ای و دوش بارانی
✅ کف سرامیک براق، آماده نصب تجهیزات
مستاجر دارد که تا مهرماه حضور دارد
☑️350 رهن قرض الحسنه و الباقی اجاره به مبلغ کل اضافه می شود
**********جمع7/500میشود*********

موقعیت مکانی: ️
واقع در الهیه مشهد – منطقه 12
✔️ محیطی آرام، امن و خانوادگی
✔️ دسترسی آسان به خیابان و امکانات رفاهی
✔️ نزدیکی به مراکز خرید، ایستگاه حمل ونقل، مدرسه و...
قیمت زیر قیمت منطقه
فرصتی عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری
جهت بازدید یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید