تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ،93متری/طبقه دو/جلو/گلستان

آپارتمان ،93متری/طبقه دو/جلو/گلستان

1 هفته پیش در گلستان

متراژ
93
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,311,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام
مشاور املاک الیاس تقدیم میکند
کد املاک 4831
ادرس مشاور املاک الیاس گلستان خیابان اردیبهشت بین اقبال و نصرت
فروش واحد 93متری در بهترین لوکیشن گلستان
واحد جلو
بازسازی شده
پارکینگ ندارد مشاع هست
واحد تخلیه است
توضیحات بیشتر با شماره درج شده رو آگهی تماس حاصل فرمایید مرمزی هستم مشاور املاک الیاس پاسخگوی شما عزیزان هستم