تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93متری / فول امکانات/

آپارتمان 93متری / فول امکانات/

16 ساعت پیش در شهرک طلاییه

متراژ
93
ساخت
1394
قیمت کل
‏7,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,989,000 تومان
طبقه
2
بنام خدای خوبم
درود فراوان

♦️♦️گروه سورنا با کارشناسان مجرب جهت ارائه مشاوره رایگان برای معامله پرسود درخدمت شماست

⚜️واحد 93متری
⚜️جنوبی ،روبه نما
⚜️سالن قابل چیدمان، پرده خور، نورمستقیم
⚜️آشپزخانه فول امکانات
⚜️اتاقهای استاندارد تخت خور با کمد دیواری عمیق

کارشناس امور ملکی:خانم حسین پور