تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 94 متری

آپارتمان 94 متری

17 ساعت پیش در صباشهر

متراژ
94
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,572,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,000,000 تومان
طبقه
6
فروش یک واحد آپارتمان پشت ب نما ،نور گیر عالی دو خواب دارای پکیچ و رادیات و کولر آبی،کابینت تماما پر ،کنتور گاز و برق جدا ،آب مشترک ,سند در دست اقدام محیطی امن و مناسب دسترسی آسان به همه ملزومات ...بهر خیابان اصلی مطهری پلاک 134 جای مناسب برای پارک خودرو خودتان و میهمانان...