تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 94متر/صفر

آپارتمان 94متر/صفر

2 هفته پیش در یاس

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,468,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
6
⚜کارگزاری املاک افرا⚜

✅فعال ترین و معتبرترین آژانس املاک در منطقه کریمی ، عبدالمطلب ، مطهری شمالی و هنرور ✅

⛔️ تمامی آگهی های مسکن افرا واقعی می باشد
⛔️ مورد مشابه موجود میباشد
•••••••••••••
کد آگهی

⚜ نام محله یا خیابان اصلی :یاس1
⚜ متراژ بنا : 94متر
⚜ تعداد اتاق : 2
⚜ طبقه : 1
⚜ کل طبقات ساختمان :6
⚜ آسانسور : دارد
⚜ پارکینگ : دارد
⚜ عمر بنا :صفر
⚜ نمای ساختمان : سنگ
⚜ تاسیسات گرمایشی و سرمایشی :پکیج
⚜ پوشش کف : سرامیک
⚜ توضیحات بیشتر :نور عالی ،سرپشت ،دوواحدی،
6واحد موجود معاوضه با ویلایی

••••••••••••••••••••••••
بازدید و اطلاعات بیشتر :

❕املاک افرا
❕مشاور شما : خانم سمیعی فر
❕قیمت : 7000
تخفیف پای قرارداد
••••••••••••••••••••••••••••
✅ تمامی قرارداد ها در مجموعه افرا هلوگرام و رسمی می شود