ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 95 متری / فول امکانات / سند / یخسازی
آپارتمان 95 متری / فول امکانات / سند / یخسازی
7 ساعت پیش در جهاد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1402
قیمت کل
7,530,000,000 تومان
قیمت هر متر
79,263,000 تومان
طبقه
3
✅ واحد 95 متری فول امکانات بسیار خوش نقشه و خوش ساخت نوساز
- اتاق خواب ها سراسر کمد و جادار
- جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی بازدید با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید
⚜️نیما ممدوحی⚜️
⚜️دپارتمان املاک توافق ⚜️
«مشاورین محترم املاک لطفاً تماس نگیرند به هیچ وجه همکاری نمیشود»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت