تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 96متر فول بازسازی ساماندهی فاز 6

آپارتمان 96متر فول بازسازی ساماندهی فاز 6

1 هفته پیش در ساماندهی

متراژ
96
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,312,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مسکن فایل
از فایل تا قرارداد، در کنار شماییم ✅

✅ فروشنده واقعی ✅
‼️ فول بازسازی ‼️
✔️ لوکیشن طلایی با بهترین دسترسی (واقع در بهترین لوکیشن ساماندهی فاز 6)

⏰پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل
از 9 صبح تا 12 شب

برای مشاهده فایل های مشابه و اطلاع از قیمت ها
گزینه «نمایش همه آگهی ها» را انتخاب کنید
و وارد پنل اختصاصی مسکن فایل شوید