تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98 متر/خانم صابری /فجر

آپارتمان 98 متر/خانم صابری /فجر

3 روز پیش در شهرک فجر

متراژ
98
ساخت
1395
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,081,000 تومان
طبقه
4

مدیریت خانم صابری