تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98 متری شهرک ناز باسند تک برگ

آپارتمان 98 متری شهرک ناز باسند تک برگ

14 ساعت پیش در شهرک ناز

متراژ
98
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,795,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
عکس ها مطعلق ب خود واحد میباشد دارای دو اتاق خواب با کمد دیواری بزرگ پارکینگ مسقف سندی و پارکینگ مسقف مهمان اپارتمان در بهترین مجتمع شهرک ناز شمالی واقع شده است مجتمع نیلوفر فول باز سازی شده سند تک برگ ازاد اماده انتقال دو طرف نورگیر هر طبقه دو واحد و کلا 8 واحد همسایه ها همه مالک وساکن میباشن نگهبانی 24ساعته درب ریموت دار ایفون تصویری دوربین مداربسته هود گاز رومیزی کابینت ام دی اف کاغذ دیواری