تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان آبشاردریاچه، چیتگر،امید دژبان،میدان ساحل

آپارتمان آبشاردریاچه، چیتگر،امید دژبان،میدان ساحل

2 هفته پیش در آبشار تهران

متراژ
78
ساخت
1386
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏156,410,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️لوکیشن عالی و دسترسی بی نظیر⚜️

✅️ مشخصات واحد:
*ازبرجهای خوب باامکانات مناسب
لابی من 24 ساعته
* 78متر/ 2 خواب
* طبقه 6

✅️امکانات:
پارکینگ / آسانسور / انباری 

✅️دسترسی عالی به اتوبانهای خرازی همت وحکیم
نزدیک به دریاچه ، مراکز خرید محلی ومیادین میوه وتره بار

فایل موارد مشابه ومتناسب با توان خریدشما نیز موجودهستش....

کارشناس املاک بام22
مهندس شیرخانی