تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان آماده فروش در علی آباد کتول

آپارتمان آماده فروش در علی آباد کتول

2 هفته پیش در علی آباد کتول

متراژ
113
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,557,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به نام خدا
دپارتمان بزرگ املاک برزگر با بیشترین فایلینگ

کد
آپارتمان لاکچری و خوش نقشه.
113متر.
فروشنده واقعی.
اگردنبال خریدار واقعی و مستاجر موجه هستید کافیه ملک خودرا به دپارتمان بزرگ املاک برزگر بسپارید.

اگردنبال ملک مورد سلیقه خود هستید دپارتمان ما با تیم متخصص شمارا 10روزه صاحب خانه می کند و ملک شمارا 7روزاجاره می دهیم و15روز می فروشیم.

کافیه بسپاریدبه مشاور تخصصی: عباس کوثری.