تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبآپارتمان اداری 74 متری دو خوابه ( فاطمی)

آپارتمان اداری 74 متری دو خوابه ( فاطمی)

1 روز پیش در جهاد

متراژ
74
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,432,000 تومان
طبقه
1
❇ فرصت خرید از دست ندهید ❇

⚜ آپارتمان با موقعیت و سند اداری
⚜ 74 متری دو خواب

فایل های مشابه موجود است