تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبآپارتمان اداری اکازیون در برج برند

آپارتمان اداری اکازیون در برج برند

1 هفته پیش در میرداماد

متراژ
100
ساخت
1385
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏290,000,000 تومان
طبقه
2
مشخصات واحد:

☑️ 100 متر مربع
سند ریشه اداری از بدو ساخت

☑️طبقه دوم واحد شمالی
از نظر ارتفاع طبقه هفتم رویتی محسوب می شود.
دید ابدی به طرف کوههای شمیران

☑️پنجره های قدی دو جداره

☑️ دو شیفت نگهبانی 24 ساعته مقیم

☑️دارای دو ورودی مجزا از بخش تجاری برج و بخش اداری

☑️ یک واحد پارکینگ در زیرزمین