تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان امیر کبیر/دو نبش/160 متری

آپارتمان امیر کبیر/دو نبش/160 متری

6 ساعت پیش در دارایی

متراژ
161
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,596,000 تومان
طبقه
1
✨به نام یگانه معمار هستی✨

⚜️⚜️هلدینگ عمارت نور نبش نور 4⚜️⚜️

═══════════ ✥.❖.❖.✥ ══

✅161 متر
✅3 خواب
✅کابینت MDF
✅کف سرامیک و پارکت
✅پارکینگ بدون مزاحمت

⚜️با هلدینگ عمارت نور آینده را امروز زندگی کنید⚜️

═════════ ✥.❖.❖.✥ ═════════

✨✨مشاور و همراه شما :  سانی