تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان با قدرالسهم نصر دو خوابه عالی

آپارتمان با قدرالسهم نصر دو خوابه عالی

9 ساعت پیش در شهرک محلاتی

متراژ
96
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏296,875,000 تومان
طبقه
1
✅ فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری و سکونت در شهرک محلاتی* نصر*!

⚜️ امکانات واحد:
* 96 متر مربع زیربنای مفید
* دو خواب دلباز
* پارکینگ اختصاصی
* انباری جادار

⭐️ مزایای موقعیت:
* بهترین لوکیشن در شهرک محلاتی
* دسترسی عالی و فوری به مترو (فقط چند ثانیه)
* ویوی بی نظیر و ابدی
* دارای قدرالسهم ارزشمند زمین

شرایط ویژه:
* قابلیت رهن و اجاره تا 1.800 الی 2 میلیارد تومان

☎️ برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، لطفاً تماس بگیرید.