تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحده شخصی ساز115متری ط اول/Pاختصاصی

آپارتمان تک واحده شخصی ساز115متری ط اول/Pاختصاصی

1 هفته پیش در حمیدیان

متراژ
115
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,521,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
✨بسم الله الرحمن الرحیم✨
✨آپارتمان تک واحده طبقه اول نوساز 1404(پائین سوئیت دارد) شخصی ساز بسیار تمیز و شیک با پارکینگ اختصاصی بفروش میرسد ✨
✅کد فایل:525
✅آدرس ملک:حمیدیان خ نوآوران کوچه 25بن بست دوم
✔️امتیازات:آب شهر با سوئیت پایین مشترک | برق | گاز اختصاصی جدا
✔️متراژ مفید و مشاء: 115مترمربع
✔️ 2 خواب با کمد دیواری
✔️ طبقه ا
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️کابینت MDF /گازرومیزی/هودلمسی/سقف کناف/نورمخفی
✔️تراس
✔️نور گیر عالی از زاویحه مختلف
✔️خوش نقشه با ساختار عالی بدون پرتی
✔️سیستم گرمایش پکیج ،شوفاژ
✔️انباری
⚠️نوع مدارک :بصورت نسق معتبر با ثبت کد رهگیری در سامانه اتحادیه املاک کشوری
✔️ملک فوق قابلیت رهن تا مبلغ 400تومن را دارد
آدرس املاک:شهرک حمیدیان-میدان الغدیر- انتهای بلوار عطری-خیابان نوآوران- نبش کوچه نوآور 12 -زیر ساختمان فیلادلفیا
املاک بابابزرگ
چنانچه ملکی دارید که قصد فروش/رهن/اجاره/تهاتر .... رو داریدبا ما بصورت حضوری و یا تلفنی (روبیکا،بله،ایتا)در ارتباط باشید