تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی منظریه

آپارتمان تک واحدی منظریه

1 هفته پیش در منظریه

متراژ
175
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏29,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان

☆جایی که رویاها به خانه می آیند.

●آپارتمان 175 متری 3 خواب
●مورد فروش طبقه: 2
●سند تک برگ
●موقعیت مکانی عالی
●مستر/ مطبخ
●اتاقها دارای کمد
●اسپیلت
●2 پارکینگ اختصاصی و ....
___/////___/////___/////___/////___...

↩️جهت هماهنگی برای بازدید تماس حاصل فرمائید.