تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی نقلی

آپارتمان تک واحدی نقلی

2 هفته پیش در کمال‌شهر

متراژ
45
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,197,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,600,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️◽45متر1خواب
⚜️◽محیط ارام
⚜️◽دسترسی راحت به مدرسه هایپر فروشگاه و....

⚜️◽توضیحات بیشترتماس

⚜️◽واحدقابلیت رهن تامبلغ270الی200میلیون

⬜⚜️ املاک اخوان ⚜️⬜