تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تکواحدی دردشت 55 متری

آپارتمان تکواحدی دردشت 55 متری

22 ساعت پیش در دردشت

متراژ
55
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,363,000 تومان
طبقه
1
آپارتمان واقع در یکی از بهترین نقاط نارمک (دردشت)، با دسترسی عالی به مترو، اتوبوس و امکانات رفاهی محلی.

مشخصات:
متراژ: 55 متر
سال ساخت: 1395
طبقه اول
آسانسور
تک واحدی (آرام و بدون مزاحمت همسایه ها)
انباری بزرگ 12 متری در طبقه منفی یک
نورگیری عالی از دو جهت
سند تک برگ
بدون پارکینگ، ولی دسترسی آسان به جای پارک در کوچه
آماده سکونت
ملک شخصی، تخلیه و آماده انتقال
ویژگی خاص:
انباری بزرگ (12 متر) قفسه زده شده که می تونه به عنوان کارگاه کوچک یا فضای ذخیره سازی خاص یا فروشگاه آنلاین استفاده بشه – مزیتی نادر برای آپارتمان های این متراژ