تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان جنوبی 117 متر کلید نخورده/معلم

آپارتمان جنوبی 117 متر کلید نخورده/معلم

3 روز پیش در آبیک

متراژ
117
ساخت
1405
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,547,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ب یاری پروردگار ⚜️
✅آپارتمان جنوبی ب متراژ 117 منر دو خواب
✅کلید نخورده خام/دو کله
✅در تاپ ترین لوکیشن خ معلم
✅سازنده خوش نام
✅خوش نقشه /شیک
✅غرق نور

✳️جهت کسب اطلاعات بیشتر ب دپارتمان تخصصی هوملند تماس بگیرید.
سعید شهبازی