تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان درحال ساخت شهرک گلستان،بلوارپیام نور

آپارتمان درحال ساخت شهرک گلستان،بلوارپیام نور

3 روز پیش در شهرک گلستان شمالی

متراژ
176
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,522,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش امتیاز آپارتمان درحال ساخت شهرک گلستان شمالی،بلوار پیام نور دو بر بلوار 45 متری ،بصورت پس پرداخت واقساط سه الی شش ماهه به تناسب ساخت و هزینه کرد،به قیمت دولتی و پایین تراز قمیت واقعی منطقه،زیر نظر تعاونی دولتی.اتمام ساخت:36 ماهه قطعی،

سه خواب: 176 متری و 134 متری.
دوخواب: 129 متری،130 متری،132 متری،139 متری و 140 متری.

*آورده: یک ملیارد تومان.
حق امتیاز واگذاری:500 ملیون تومان.

* وام ها:
2 ملیارد وام قرض الحسنه 4 درصد 5 ساله بانک مهر ایران.
850 ملیون تومان وام ساخت مسکن تنفس دوسال پرداخت اقساط.