تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دروازه شمیران130 متر

آپارتمان دروازه شمیران130 متر

2 روز پیش در دروازه شمیران

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏35,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏275,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان دروازه شمیران
(قائن)
130 متر سه خوابه
هر سه خواب کمد دیواری
یک خواب مستر
پاسیو اختصاصی
دوتا بالکن
کابینت AGT
شیرآلات KWC
پارکینگ انباری
سند و پایانکار 404
تا برج 4 مستاجر دارد
طبقه همکف بدون پله

سه طبقه چهار واحدی

«سند آماده انتقال»