تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خواب 110متری دیزاین پارکینگ دار

آپارتمان دو خواب 110متری دیزاین پارکینگ دار

4 روز پیش در فاز 6

متراژ
110
ساخت
1398
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,909,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ✨

‼️‼️فروش واحد کلید اول فوق لوکس ‼️‼️
✅️وام تسویه

✅ فاز 6 شمالی
✅ موقعیت مکانی عالی
✅ گزینه ایده آل برای زندگی و سرمایه گذاری
✅️پارکینگ سندی

♦️امکانات:
✅ کابینت سرتاسری هایگلس
✅ گاز رومیزی
✅ هود مخفی
✅ شیر آلات درجه 1
✅ کمد دیواری
✅ کناف کاری نورپردازی
✅ کاغذ دیواری، آینه کاری، پوستر، و...

✅ دسترسی به ایستگاه مترو، ایستگاه اتوبوس، درمانگاه، فروشگاه، نانوایی، تره بار و...
✅ انجام تمام استعلامات لازم به صورت قانونی از شرکت عمران
♦️زمان کمبود بودجه 350رهن می ره که از ثمن کسر میشه
♦️ برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس بگیرید
♦️ بازدید=خرید
♦️مسکن اعتبار با 20سال سابقه در پرند♦️

‼️‼️در صورت کسری بودجه واحد 300 تومن رهن میره ‼️‼️

مشاور شما سمیه رحیمی هستم