تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خواب 61 متری

آپارتمان دو خواب 61 متری

1 روز پیش در دهم فروردین

متراژ
61
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,459,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
▫️آپارتمان خوش نقشه و دلباز
▫️دارای انباری اختصاصی
▫️نورگیر عالی با پنجره از دو سمت واحد
▫️تهویه طبیعی و جریان هوای بسیار مناسب
▫️دو اتاق خواب با پنجره و هر دو کاملاً تخت خور دو نفره
▫️چیدمان کاربردی و فضای داخلی استاندارد
▫️مناسب برای سکونت خانوادگی و سرمایه گذاری
▫️فاقد آسانسور
▫️تخفیف ویژه پای معامله برای خریدار واقعی
موقعیت خ بروجردی - انتهای فلاحیان
مشاورین املاک محترم لطفاً تماس نگیرید