تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خواب عسگریه دوم ویو ابدی

آپارتمان دو خواب عسگریه دوم ویو ابدی

2 هفته پیش در ملاصدرا

متراژ
124
ساخت
1397
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,709,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مشاورین املاک خرسند
کد 910
124متر
دو خواب
دو کله درب و دو کله نور
تک واحد طبقه پنج از پنج
سی متر بهار خواب با رضایت
انتن مرکزی دوربین مدار بسته اسانسور ایتالیا
کاملا شخصی سازی
بره بلوار 60 متری
ویو آزاد
بهترین پارکینگ
ثبت منازل به صورت تلفنی
⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩
برای تماس با ما اول کد اصفهان بعد سه بعد دو دوباره سه دوباره دو بعد چهار بعد یدونه پنج حالا یدونه هشت ⁦☎️⁩
بازید فقط با خانواده

اطلاعات بیشتر در مورد ملک نام برده فقط و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.
مدیریت:مهندس ترابی

دارای کادری جوان و مجرب با با بهترین فایل ها در منطقه با لبی خندان جواب گوی شما هستیم